Reštaurácia Papaya - to najlepšie Pho a iné vietnamské špeciality. Sme pripravení na vašu návštevu, objednávky - osobný odber a donášky.

8. Rezance na Quangnamský spôsob Mi Quáng

8,20
Doba dodania: dobrú chuť
Rezance na Quangnamský spôsob (bezlepkové) Mì Quảng: s mäsom, krevetami, arašidmi a krabími lupienkami.
Výrobca:
Obj. čislo:
8

8. Rezance na Quangnamský spôsob Mi Quáng

Rezance na Quangnamský spôsob (bezlepkové) Mì Quảng (čítaj Mi Kwang) s mäsom, krevetami, arašidmi a krabími lupienkami.

Krevety a bravčové mäso sa dusia na oleji z kešu orieškov. Podávajú sa s čerstvými širokými ryžovými rezancami, praženými arašidmi a krabími lupienkami. Nechýba samozrejme čerstvý šalát, bylinky a fazuľové klíčky mungo.

Hmotnosť mäsa a kreviet: 100g
Alergény: 2,4,5,8

Alergény v potravinách

1. Obilniny obsahujúce lepok t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody; 2. Kôrovce a výrobky z nich; 3. Vajcia a výrobky z nich; 4. Ryby a výrobky z nich; 5. Arašidy a výrobky z nich; 6. Sójové zrná a výrobky z nich; 7. Mlieko a výrobky z neho; 8. Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové a queenslandské orechy a výrobky z nich; 9. Zeler a výrobky z neho; 10. Horčica a výrobky z nej; 11. Sezamové semená a výrobky z nich; 12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l; 13. Vlčí bôb a výrobky z neho; 14. Mäkkýše a výrobky z nich

Hmotnosť mäsovej zložky jedál je uvedená v surovom stave.