Menu

Vitajte v Papayi, kde sa varí pravá vietnamská kuchyňa

Tím vietnamskej reštaurácie Papaya Bratislava

Papaya je rodinná vietnamská reštaurácia v centre Bratislavy, kde môžete od roku 2013 ochutnať tie najobľúbenejšie jedlá z celého Vietnamu.

Názov Papaya je spomienkou na starootcovskú záhradu s papájovým stromom uprostred a šalát zo zelenej papáje, ktorý robila starká.

Jedlo, ktoré pohladí dušu i žalúdok

Za vznikom tejto reštaurácie stála myšlienka, že čerstvé a zdravé jedlo môže byť pôžitkom a liekom zároveň. Aj to nás učili naši starí rodičia. Preto sme vybrali recepty, ktoré hýria farbami a umožňujú šetrné spracovanie. Chceme, aby boli živiny v jedle zachované v čo najvyššej možnej miere.

Bylinky, korenia a iné ingrediencie ako huby či strukoviny, ktoré sú prítomné v našich receptoch v hojnom množstve, majú blahodarné účinky na ľudský organizmus, ochranu imunity a fyzickú kondíciu.

Či už je to koriander, vietnamská bazalka, kurkuma, huby shiitake, tamarind, galangal, škorica, čili, citrónová tráva alebo perila, všetky majú miesto v tradičnom vietnamskom liečiteľstve a vyváženej strave.

Naša kuchyňa je síce ako od starkej - chutná a uspokojujúca, ale zároveň moderná. Veľmi vyhovuje práve ľuďom, ktorí sa starajú o svoje zdravie a pohodu. Na našom jedálnom lístku aj v dennom meníčku nájdete samé ľahké a dobre stráviteľné jedlá, pri ktorých vynikne špecifická chuť jednotlivých ingrediencií.

Zdravé jedlá z Papaya Bratislava - pravá vietnamská kuchyňa

Ako pre vás v Papayi varíme

Pôvodné receptúry v rukách výborných vietnamských kuchárov zaistia, že vám u nás bude stále chutiť. Staráme sa, aby aj na vašom tanieri jedlo vždy vyzeralo tak, ako na fotkách. Svieže farby kvalitných čerstvých surovín a autentická chuť bez kompromisov.

Pri varení používame len minimálne množstvo oleja, ktoré je potrebné. Vývary robíme priamo z najlepších špikových kostí, žiadny bujón! Suroviny berieme len z overených zdrojov. Čerstvé mäso sa dodáva denne a vždy uprednostníme kvalitné mäso zo slovenského a českého chovu. Morské dary starostlivo vyberáme vo Viedni.

Ryža, rezance a špeciálne korenia sú dovážané priamo z Vietnamu a krajín Juhovýchodnej Ázie. Čerstvé bylinky sa dovážajú letecky.

Vietnamská reštaurácia Papaya Bratislava - objednávky +421 948 242 131

Čo pre vás môžeme urobiť? Objednávky jedál, catering, oslavy...

Ak to nemáte do Papaye ďaleko, príďte si k nám posedieť alebo si môžete objednať obed do parku či večeru na doma (tel. objednávky +421 948 242 131, s osobným odberom v reštaurácii).

Naše jedlá si môžete objednať aj cez partnerské donáškové služby Wolt, Bolt Food a Dones.to (ich appky si stiahnete cez Google Play alebo App Store).

Okrem denného obedového menu a chutných jedál z jedálneho lístka, ponúkame však aj catering a priestor na rodinné oslavy či firemné stretnutia priamo u nás v reštaurácii.

Sme hrdí na to, že vďaka recenziám od našich návštevníkov sme už dvakrát získali Certifikát výnimočnosti od TripAdvisor za roky 2017 a 2019, Zlatá firma roka 2022 a ocenenie Zbožňované miestnymi z Bolt.Food za rok 2022.

Nájdete nás aj na Facebooku - PAPAYA - Authentic Vietnamese Street Food Bratislava

Papaya Bratislava - Tripadvisor Certificate of excelence 2017, 2019