Reštaurácia Papaya - to najlepšie Pho a iné vietnamské špeciality. Sme pripravení na vašu návštevu, objednávky - osobný odber a donášky.

2. Vietnamská polievka Pho

Top ponuka
6,90
Vietnamská rezancová polievka (bezlepková) Phở (čítaj Fo) je na zozname 50 najchutnejších jedál sveta. Táto rezancová polievka sa skladá zo silného vývaru s mäsom alebo bez mäsa, s ryžovými rezancami, zelenou cibuľkou a koriandrom.
Výrobca:
Obj. čislo:
2

2. Vietnamská polievka Pho

Vietnamská rezancová polievka (bez lepku) Phở (Fo) sa nachádza na zozname 50 najchutnejších jedál sveta podľa CNN TRAVEL. Ide o populárne jedlo vo Vietname a špecialitu reštauračných reťazcov po celom svete.

Táto rezancová polievka sa skladá zo silného vývaru s mäsom alebo bez mäsa, s ryžovými rezancami, zelenou cibuľkou a koriandrom.

Tajomstvo receptu spočíva vo vývare z hovädzích špikových kostí a rôznych byliniek a korenín (zázvor, badyán, kardamón, škorica, cibuľa). Vývar vyžaduje minimálne 8 hodinovú prípravu.

Najznámejšie druhy sú hovädzia a kuracia Phở. Južný štýl sa líši od severného hlavne výberom byliniek.

2A Pho steak z hovädzej roštenky - 6,90 €

2B Pho s vareným hovädzím močingom - 6,40 € / polovičná porcia - 3,20 €

2C Kombinácia 2A, 2B - 6,70 €

2D Pho s kuracím mäsom - 5,60 € / polovičná porcia - 2,80 €

2E Pho bez mäsa - 5,30 € / polovičná porcia - 2,65 €

Južný štýl:
Miska byliniek (25 g) fazuľové klíčky mungo, vietnamská bazalka, koriander - 1,50 €

  • Objem: 0,75 l
  • Hmotnosť mäsa: 100 g
  • Alergény: 4

Alergény v potravinách

1. Obilniny obsahujúce lepok t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody; 2. Kôrovce a výrobky z nich; 3. Vajcia a výrobky z nich; 4. Ryby a výrobky z nich; 5. Arašidy a výrobky z nich; 6. Sójové zrná a výrobky z nich; 7. Mlieko a výrobky z neho; 8. Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové a queenslandské orechy a výrobky z nich; 9. Zeler a výrobky z neho; 10. Horčica a výrobky z nej; 11. Sezamové semená a výrobky z nich; 12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l; 13. Vlčí bôb a výrobky z neho; 14. Mäkkýše a výrobky z nich

Hmotnosť mäsovej zložky jedál je uvedená v surovom stave.