Reštaurácia Papaya - to najlepšie Pho a iné vietnamské špeciality. Sme pripravení na vašu návštevu, objednávky - osobný odber a donášky.

7. Rezancová polievka na hueský spôsob Bún Hué

Top ponuka
7,50
Veľká misa plná hovädzieho vývaru s výraznou vôňou citrónovej trávy a varených tenkých ryžových rezancov. Podáva sa s miskou byliniek.
Výrobca:
Obj. čislo:
7

7. Rezancová polievka na hueský spôsob Bún Hué

Veľká misa plná hovädzieho vývaru s výraznou vôňou citrónovej trávy a varených tenkých ryžových rezancov. Pikantná. Podáva sa s miskou byliniek.

Hmotnosť mäsa: 100 g 

Hmotnosť kreviet: 80 g

Varianty:

7A. s hovädzím mäsom a bravčovým kolenom - 7,50 € 

7A. s hovädzím mäsom a bravčovým kolenom ½ porcia - 3,75 €

7B. s kuracím mäsom - 6,50 € 

7B. s kuracím mäsom ½ porcia - 3,25 €

7C. s krevetami - 8,50 €  (alergény: 2)

7C. s krevetami - ½ porcia - 4,30 € (alergény: 2)

7D. vegetariánska - 6,00 €

7.D. vegetariánska - ½ porcia - 3,00 €

Alergény v potravinách

1. Obilniny obsahujúce lepok t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody; 2. Kôrovce a výrobky z nich; 3. Vajcia a výrobky z nich; 4. Ryby a výrobky z nich; 5. Arašidy a výrobky z nich; 6. Sójové zrná a výrobky z nich; 7. Mlieko a výrobky z neho; 8. Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové a queenslandské orechy a výrobky z nich; 9. Zeler a výrobky z neho; 10. Horčica a výrobky z nej; 11. Sezamové semená a výrobky z nich; 12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l; 13. Vlčí bôb a výrobky z neho; 14. Mäkkýše a výrobky z nich

Hmotnosť mäsovej zložky jedál je uvedená v surovom stave.