Reštaurácia Papaya - to najlepšie Pho a iné vietnamské špeciality. Sme pripravení na vašu návštevu, objednávky - osobný odber a donášky.

  • Úvod
  • >>
  • Výrobca Papaya

Výrobca Papaya

Zobrazenie:
Zoradiť:
Rezance na Quangnamský spôsob (bezlepkové) Mì Quảng: s mäsom, krevetami, arašidmi a krabími lupienkami.
6,90
Obj. čislo: 8
Dusená jazmínová ryža je obľúbenou prílohou v Južnej Ázii. Porcia: 100 g - 1,35 €
1,35
Obj. čislo: PR-1

Denné menu Papaya

PONDELOK 06.12

Zahustená kuracia polievka ▪ Kura na sezame ▪ Sójová omáčka ▪ Čerstvý mix šalát ▪ Jazmínová ryža
5,40
Obj. čislo: pondelok
Ľahké bezlepkové jedlo mimoriadne vhodné najmä na teplé dni. Sklenené rezance s čerstvou zeleninou, arašídmi, vyprážanou šalotkou a mäsom alebo darmi mora. Vegetariánska verzia bez mäsa.
6,60
Obj. čislo: 4

Rolky (jarné a letné)

5. Letné (čerstvé) rolky Nem Cuón

Ľahké bezlepkové letné závitky - šalát, koriander, slíže z vaječnej omelety, plátky mäsa a krevety, varené ryžové rezance, zabalené do ryžového papiera. Máte na výber aj náplň z lososa alebo vegetariánsku verziu.
4,90
Obj. čislo: 5

Jedlá z tofu

3. Jedlá z tofu Dau Phu

Vyberte si z tofu na tri spôsoby - v paradajkovej omáčke, s dusenou zeleninou alebo na karí.
4,90
Obj. čislo: 3

Iné hlavné jedlá

12. Vietnamské rizoto

Rizoto z jazmínovej ryže so zeleninou a mäsom podľa výberu alebo darmi mora. Pre vegetariánov je pripravená chutná bezmäsitá verzia.
5,90
Obj. čislo: 12
Varené sklenené rezance z batátového škrobu (bezlepkové) Porcia: 100 g - 2,20 € / Alergény: 3,6
2,20
Obj. čislo: PR-2

Rolky (jarné a letné)

6. Jarné (vyprážané) rolky Nem ran

Chrumkavé rolky plnené najmä mäsom, hubami a rezancami sa podávajú s rybacou alebo našou špeciálnou arašídovou omáčkou. Pre vegetariánov máme bezmäsitú verziu.
4,90
Obj. čislo: 6

Iné hlavné jedlá

14. Karí - Ca Ri

Špecialita z Južného Vietnamu a iných krajín Južnej Ázie je kombináciou zeleniny a mäsa / kreviet v červenej curry paste so zjemňujúcim kokosovým mliekom. Vegetariánska verzia bez mäsa.
4,60
Obj. čislo: 14
Do zlatista vypražené kúsky jemného mäsa, marinované v špeciálnej zmesi korenia. Najlepšie chutia s ryžou a ostro-sladkou omáčkou alebo sójovou pastou.
4,60
Obj. čislo: 16
Ryžové rezance - tenké vermicelli alebo široké rezance. Porcia: 100 g - 1,65 € / Alergény: 3, 6
1,65
Obj. čislo: PR-3

Polievky (soup)

2. Vietnamská polievka Pho

Vietnamská rezancová polievka (bezlepková) Phở (čítaj Fo) je na zozname 50 najchutnejších jedál sveta. Táto rezancová polievka sa skladá zo silného vývaru s mäsom alebo bez mäsa, s ryžovými rezancami, zelenou cibuľkou a koriandrom.
5,90
Obj. čislo: 2
Veľká misa rybacieho vývaru Bún cá (Bun Ka) s paradajkami, kôprom, chrumkavými filetami z kapra a varenými tenkými ryžovými rezancami.
6,90
Obj. čislo: 15
Hrubé alebo tenké ryžové rezance (bezlepkové) sú restované spolu so zeleninou (pór, cibuľa, cuketa, karotka, brokolica, pekingská kapusta) a mäsom alebo darmi mora.
5,90
Obj. čislo: 9-10
Tenké ryžové rezance Mién Xao restované so zeleninou a mäsom alebo darmi mora.
6,70
Obj. čislo: 11
Veľká misa plná hovädzieho vývaru s výraznou vôňou citrónovej trávy a varených tenkých ryžových rezancov. Podáva sa s miskou byliniek.
6,60
Obj. čislo: 7
Zelenina do chrumkava restovaná na malom množstve oleja. Porcia: 100 g - 2,20 € / Alergény: 3, 6
2,20
Obj. čislo: PR-5
Ďalšie obľúbené jedlo, a to nielen u južných Vietnamcov. Rezance BÚN BÒ NAM BỘ sú sýte a plné farieb aj rôznych chutí. Podávajú sa s jarnou rolkou. K dispozícii sú mäsité aj vegetariánske verzie.
6,90
Obj. čislo: 13
Miešaný šalát z čerstvej zeleniny. Porcia: 100 g - 2,00 €
2,00
Obj. čislo: PR-6
Produkty: 20 | Aktuálna strana: 1/1

Alergény v potravinách

1. Obilniny obsahujúce lepok t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody; 2. Kôrovce a výrobky z nich; 3. Vajcia a výrobky z nich; 4. Ryby a výrobky z nich; 5. Arašidy a výrobky z nich; 6. Sójové zrná a výrobky z nich; 7. Mlieko a výrobky z neho; 8. Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové a queenslandské orechy a výrobky z nich; 9. Zeler a výrobky z neho; 10. Horčica a výrobky z nej; 11. Sezamové semená a výrobky z nich; 12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l; 13. Vlčí bôb a výrobky z neho; 14. Mäkkýše a výrobky z nich

Hmotnosť mäsovej zložky jedál je uvedená v surovom stave.